Rekoherrasen sukuseuran hallitus 2022-2023

Varsinaiset jäsenet

Hannu Herranen, puheenjohtaja
 040 5261386
hannu.herranen@gmail.com Penttilänkatu 17
45120 Kouvola  

Risto Hyvönen, varapuheenjohtaja
 040 5842099
risto.hyvonen@live.com
Hettenkatu 4
 87150 Kajaani 

Sirkka Kokkonen, taloudenhoitaja jäsenasiat
 050 3759952 sirkkakokkonen@kolumbus.fi
Kaartotie 2
 74700 Kiuruvesi  


Anneli Virnes, viestintä sukutuotteet
040 5152976 anneli.virnes@saunalahti.fi Jaakkolantie 5                        40950 Muurame 

Ari Järvinen
044 0666577 
arijarvinen2022@luukku.com
Oksatie 22
18120 Heinola 

Kokoussihteeri
Maija Herrane
Varajäsenet

Liisa Murtonen
044 0183503 liisa.murtonen@hotmail.com Porrassalmen rantatie 1B                 50700 Mikkeli

Kalle Herranen
 044 3008382 kalle.herranen@luukku.com Kontinjoentie 7
 88620 Korholanmäki 



Pentti Herranen
050 5747537 pentti.s.herranen@gmail.com Teerenpolku 2
76850 Naarajärvi 

Seppo Herranen, sukututkimus
050 5752511
seppo.herranen@pp.inet.fi Harjutie 45 C
79140 Kotalahti 

(c)2019, Kaikki oikeudet pidätetään. www.rekoherrasensukuseura.fi
Päivitetty  6.6.2022