Sukuseuran hallitus 2019-2021

Hannu Herranen, puheenjohtaja
hannu.herranen@gmail.com
040 5261386
Penttilänkatu 17, 45120 Kouvola
Anneli Virnes, varapj. tiedottaja
anneli.virnes@saunalahti.fi
040 5152976
Jaakkolantie 5, 40950 Muurame
Maija Herranen, sihteeri
maija.herranen@gmail.com
040 7750414
Penttilänkatu 17, 45120 Kouvola
Sirkka Kokkonen, taloudenhoitaja 
sirkkakokkonen@kolumbus.fi
050 3759952
Kaartotie 2, 74700 Kiuruvesi
Viljo Herranen, jäsen 
viljo.herranen@hotmail.com
0500 030212
Häyrisentie 5-7 C 22, 76100 Pieksämäki
Kalle Herranen, jäsen
kalle.herranen@luukku.com
044 3008382
Kontinjoentie 7, 88620 Korholanmäki
Seppo Herranen, varajäsen, sukututkimus
seppo.herranen@pp.inet.fi
050 5752511
Harjutie 45 C, 79140 Kotalahti
Pentti Herranen, varajäsen
pentti.s.herranen@gmail.com
050 5447537
Teerenpolku 2, 76850 Naarajärvi
Heikki Herranen, varajäsen 
heksa.herranen@gmail.com
044 2760244
Haukankaari 16, 70820 Kuopio
Markku Herranen, varajäsen 
markku.herranen01@gmail.com

050 5532490
Tiihottarentie 2 C 12, 76500 Kuopio
(c)2019, Kaikki oikeudet pidätetään. www.rekoherrasensukuseura.fi